Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Даша Астаф'єва пояснила, чому виступала у Росії

Опубліковано Diana_Iliyina, 11:00, 09.03.2024.  Переглядів: 317  Відправити другу: Даша Астаф'єва пояснила, чому виступала у Росії  Роздрукувати: Даша Астаф'єва пояснила, чому виступала у Росії

3053__proekt__1__fad4eb643ed33dc819e3abc9e5350e_1200x675.jpg (15.63 Kb)

Українська співачка Даша Астаф’єва тривалий час виступала у Росії. Проте під час повномасштабної війни зірка рішуче виступила проти усього російського.

У новому інтерв’ю артистка пояснила, чому раніше розвивала свою кар’єру у Росії.

"Відчуття внутрішнього колгоспу ти намагався перебити російським кінематографом, російськими книгами, бажанням постійно говорити красивою російською, постійними лекціями, уроками ораторського мистецтва. І це відчуття, що ми всі любили Росію і вважали її наддержавою. А коли я їздила туди, то бачила, які вони всі жлоби, кінчені. Я з людьми сварилася і доводила, які вони кінчені і як їх можна любити. Ти із заплющеними очима заходиш в аеропорт і бл*ть носом чуєш, що ти у Росії. Це жлобство, ненависть один до одного. Коли почалася війна, я пі*данулася об землю. Поїхали „щирі“ українці, які крутилися на радіо. Чому я виступала у Росії? Тому що тут усе було зайнято „щирими“ українцями, якими зараз і не пахне тут. Задовбалася з ними сваритися", - сказала Даша.

Даша зізналась, що вважає це помилкою та шкодує про це.

"Я всі свої гроші великі заробила у Росії, тому що весь час, поки я там працювала, я терпіла. І до кінця свого життя я буду просити вибачення і розуміти масштаб своєї помилки й масштаб цієї угоди з дияволом", — додала артистка.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп