Глянець / Фішки / Аліна Гросу вразила своїм новим іміджем у кліпі на пісню «Звичка»

16:00, 09.09.2023

 друкувати

закрити
0026_94c_alna_grosu.jpg (50.12 Kb)

Співачка Аліна Гросу випустила новий трек «Звичка» та кліп на нього.

Артистка знімала кліп у США, де тепер перебуває у зв’язку з навчанням. Героями відео стали друзі зірки.

"Відеоробота зроблена на реальних подіях: частина історії із мого життя, а частина історії моєї близької людини. Знімалися мої місцеві друзі, вони всі професійні актори, деякі з них з нашим українським корінням. Дівчина в нас з Канади. Хлопець - абсолютний американець, доросла жінка - американка з європейським корінням, а маленький хлопчик саме з України", - розповіла артистка.

А головним мотивом кліпу стала історія розставання хлопця та дівчини, після дівчина починає нове життя.

"В кліпі немає позитивних чи негативних героїв, це все звичайне життя. Люди розходяться, хтось покинутий, хтось щасливий, хтось страждає, хтось радіє. Всі ми дуже любимо жити чужим життям, стежити, як людина живе, як вона знаходить після нас наступне кохання, одружується, з'являються діти, старіє. Ти постійно стежиш, коли ти ще не байдужий і витрачаєш своє життя на життя іншої людини. Тобто, не робиш себе щасливим. Я вважаю, що це дуже велика помилка. Треба викреслювати минуле, якщо це не твоя доля і починати створювати своє особисте майбутнє, твоя доля тебе знайде. В моєму ж кліпі героїня все своє життя витратила на чекання свого героя, й поки він жив своє життя, дивилась у вікно за ним, врешті дочекалась", - додала Гросу.

У кліпі також з’явилась і Аліна у своєму новому образі - тепер вона рудоволоса.


Опубліковано 16:00, 09.09.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/45814alina-grosu-vrazila-svoim-novim-imidzhem-u-klipi-na-pisnyu-zvichka.html

 друкувати

закрити