Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

MONATIK відповів на закиди, що він «перевзувся»

Опубліковано Diana_Iliyina, 10:00, 19.07.2023.  Переглядів: 579  Відправити другу: MONATIK відповів на закиди, що він «перевзувся»  Роздрукувати: MONATIK відповів на закиди, що він «перевзувся»

4264_e3e20d20adb5ef91be6c5b7e7e2211f6.jpg (22.45 Kb)

Співак MONATIK став одним з тих артистів, кого захейтили під час війни. Адже 24 лютого 2022 року він перебував за кордоном та повернувся не одразу.

У новому інтерв’ю артист зізнався, що він отримує чимало хейту через цю ситуацію. А також розповів, що думає про критику репера Потапа.

"Ми вже з дружиною говорили, краще було б опинитися в Україні, а ми були за кордоном. Хтось пише втікач. Але є велика різниця між втікачем і тими, хто навпаки повертається. Тих, хто повертається, потрібно підтримати. Я від самого початку війни намагався бути в інфопросторі. Бажання повернутися було, але вже після туру. На п’ятий місяць війни я був тут. Підтримую наших хлопців, дівчат, і думаю, що це видно. Я Потапа не бачив тут. Не знаю, чим він займається. І тому люди так реагують. Війна по-різному працює на голову, думки. Може, у нього бракує внутрішнього ресурсу, а можливо енергії, бажання загалом. Важко відповідати за Олексія. Колись відповість сам", — сказав артист.

Також MONATIK відповів, чи він «перевзувся». Він не погоджується з цим терміном, адже вважає, що зрозумів те, що раніше не розумів.

"Мені не подобається цей термін Я багато знаю російськомовних, які намагаються перейти на українську. У нас, так, у народі повелося таке, що той хто переходить на українську, значить він „перевзувся“. Я так не вважаю. Ти просто взяв і зрозумів те, чого раніше не розумів. Не можна цькувати. Це потрібно було збагнути самому у себе в голові. Прийти до цього. Шкода, що таким чином", — прокоментував музикант.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп