Глянець / Фішки / Дьомін прокоментував слова колишнього друга Топольського про їхню дружбу

09:15, 19.04.2023

 друкувати

закрити
5097_5n2bau4ljnrggdowc0svw9wnvev67b51hsfuyirb.png (21.74 Kb)

Нещодавно стало відомо, що ведучий Слава Дьомін припинив спілкуватись з Алексом Топольським. Екс«Холостяк» заявив, що саме шоумен став причиною цього рішення.

Слава відреагував на такі заяви у своєму проєкті «Слава Про». Він зізнався, що не буде відповідати Алексу. Проте заявив, що той додав його у чорний список в соцмережах.

"За його словами, я, як друг, не зміг порадіти за його успіхи, а от проблемам навпаки радів... Відповідати на таке я не буду, не хочеться, щоб ви ще більше розчарувалися в цій людині. Єдине, що я помітив, що Алекс заблокував мене в Instagram", - розповів шоумен.

Окрім самого Дьоміна, Топольський заблокував і його сина, який є похресником Алекса.

"А ще заблокував мого сина. Нагадаю, що мій син - його похресник, про якого він так тепло відзивався у себе у соцмережах і на проєкті "Холостяк". А ще, коли він давав інтерв'ю і відповідав, хто в нього залишився в Україні, про похресника він не згадав. Але ми до цього вже звикли", - додав Дьомін.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Слава Дьомін (@slavademin_official)


Опубліковано 09:15, 19.04.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/44923domin-prokomentuvav-slova-kolishnogo-druga-topolskogo-pro-ihnyu-druzhbu.html

 друкувати

закрити