Глянець / Фішки / Макс Барських презентував англомовну пісню та приєднався до відомого лейблу

15:22, 01.04.2023

 друкувати

закрити
1801_photo_2023-04-01_13-24-27.jpg (12.8 Kb)

Український співак Макс Барських після повномасштабної війни зосередився на створенні англомовного музичного контенту. Тому артист приєднався до всесвітньо відомого бренду.

Музикант тепер є частиною Warner Music Poland. Як зізнається він сам, то ця співпраця дає йому багато перспектив у розвитку кар’єри. Тому він радий цьому.

"За останній рік Польща стала другою домівкою майже для кожного українця, який зміг знайти не лише прихисток та безпеку в цій країні, а й перспективи для персонального та культурного розвитку. І я радий, що моя нова музика буде з’являтися на лейблі зі світовим ім’ям. Щиро вдячний за довіру", - розповів про спрівпрацю з Warner Music Poland Барських.

Також Барських представив і нову пісню англійською мовою - «5 Missing Calls». Артист планує записати цілий альбом.

"У пісні 5 Missing Calls я веду діалог зі своїм уявним другом про наболіле. В житті майже кожного з нас трапляються аб’юзивні відносини. І, як правило, їх дуже важко розірвати за власною ініціативою. Саме в такі моменти важливо чути голос друга. У мене дуже теплі стосунки з моїми слухачами, вони для мене друзі, а я для них. Ми завжди можемо і маємо допомагати один одному", - сказав Макс.


Опубліковано 15:22, 01.04.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/44792maks-barskih-prezentuvav-anglomovnu-pisnyu-ta-priednavsya-do-vidomogo-leiblu.html

 друкувати

закрити