Глянець / Фішки / Каменських вразила заявою про стан здоров’я: «Необхідне термінове лікування»

12:52, 29.03.2023

 друкувати

закрити
5361__tn.jpg (22.8 Kb)

Українська співачка Настя Каменських активно бере участь у благодійних концертах. Проте виступи зірки та її кар’єра під загрозою.

Настя повідомила, що вона захворіла. Артистка зізналась, що у її голосових зв’язках виявили новоутворення, яке не дозволяє її співати. Тому Каменських необхідне лікування.

"Друзі, я втратила голос через новоутворення у голосових зв'язках, яке наразі не дозволяє моїм зв'язкам повноцінно функціонувати. Мені необхідне термінове лікування, щоб відновити голос. Якщо цього не зробити зараз, можу втратити голос назавжди", - поділилася Настя.

Тому зірка змушена перенести концерти у Житомирі, Луцьку, Рівному, Тернополі та Хмельницькому.

"Для мене важливо, щоб усі, хто придбав квитки на мої виступи, змогли відвідати повноцінні яскраві, емоційні та чуттєві концерти. Тому вимушена перенести перші п’ять концертів, що мали відбутись з 28 березня по 2 квітня.
Згідно висновків лікарів, після термінового лікування, дотримання усіх рекомендацій та рекомендованого режиму — мій голос і робота звязок прийдуть в норму вже за декілька тижнів", - сказала Каменських.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


Опубліковано 12:52, 29.03.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/44761kamenskih-vrazila-zayavoyu-pro-stan-zdorovya-neobhidne-terminove-likuvannya.html

 друкувати

закрити