Глянець / Фішки / LAUD розірвав співпрацю з продюсером: артист назвав причину

18:44, 17.03.2023

 друкувати

закрити
2475_c112c5d4f2fd346c390f00f6ca0df1e6_1024x768.jpg (44.32 Kb)

Український співак LAUD повідомив новину, що розірвав співпрацю зі своїм продюсером.

У новому інтерв’ю артист пояснив, чому тривалий час не випускав нової музики. Причиною стало припинення його співпраці з продюсером. Той виїхав за кордон та не підтримував співака.

"Останні рік-повтора не було нових релізів, тому що припинив співпрацю з продюсером. Він поїхав за кордон і покинув мене, я б так сказав. Не було ніякої підтримки. Я взагалі не знав, які у нього плани. Просто тижні через два він подзвонив і сказав, що виїхав за кордон", - сказав LAUD.

Також музикант додав, що саме через невирішене питання з продюсером він не міг випускати нових пісень.

"Він казав мені: "давай пиши нові треки, присилай і будемо щось випускати". У нас є і був підписаний контракт, ми просто зараз працюємо над тим, щоб юридично цю ситуацію закрити. Це питання досі не закрите, і саме через це у мене не було можливості випускати нові релізи весь минулий рік. У мене була така собі умовна заборона на випуск нових пісень. В контракті є така умова, що артист не може випускати релізи без продюсера, - додав артист.

Та все ж LAUD не тримає образи на продюсера, але не приховує, що є вина роботи команди.

"Образи не залишилось, але є неприємні відчуття. Моя думка така, що музика могла б працювати набагато швидше та краще, але вона не працювала через якісь прогалини в системі роботи: це не дуже якісна робота команди, коли ніхто не отримує нормальних грошей за свою роботу і немає креативності, для того щоб монетизувати проєкт. Я дуже вдячний своєму продюсеру за багато моментів. Перші роки ми зробили багато чого продуктивного, випустили найвідоміші пісні. Я вдячний йому за знайомство з новими людьми, вдячний за настанови та за те, що він повірив в мене на самому початку кар’єри", - підсумував LAUD.


Опубліковано 18:44, 17.03.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/44683laud-rozirvav-spivpracyu-z-prodyuserom-artist-nazvav-prichinu.html

 друкувати

закрити