Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Слава Дьомін запрошував учасницю "Холостяка" на побачення: як вона відреагувала

Опубліковано Diana_Iliyina, 20:49, 30.01.2023.  Переглядів: 546  Відправити другу: Слава Дьомін запрошував учасницю   Роздрукувати: Слава Дьомін запрошував учасницю

5866_997897e3f8904690ae0985898d0a1859.jpeg (27.06 Kb)

Під час знімань постшоу "Холостяка-12" ведучому Славі Дьоміна сподобалась одна з учасниць проєкту - Аліна Єршова. І він не втратив свого шансу.

Як зізналась сама дівчина, після зйомок чоловік розшукав її номер телефону і почав з нею спілкуватись. Спочатку Аліна неоднозначно до цього поставилась, адже він друг Алекса Топольського. Проте його увага їй була приємна.

"Дійсно, Славі я сподобалася. Якщо чесно, я одразу у вир з головою не кидаюся, тим паче я не знаю Славу. Знаю, що це друг Алекса. У мене було таке одразу стереотипне мислення: скажи мені хто твій друг, я скажу тобі хто ти. Але Слава одразу після знімань звідкись знайшов мій номер телефону, я знаю, що до знімальної групи ходив , запитував. І в когось все ж таки знайшов. Він мені писав і в Instagram, і в Telegram. Потім ми спілкувалися про те, що це не було грою на камеру, я йому дійсно сподобалась. Мені було приємно, це було по-чоловічому", - сказала Аліна.

Згодом Слава кликав її на побачення, але вона відмовила.

"Він запросив мене пообідати, потім повечеряти. Але мені не вдалось піти, бо я мала свої справи і ми якось так і не зустрілися. Але до сьогодні ми з ним дуже добре спілкуємось. І новорічне його привітання було, що Аліна вітаю тебе, сподіваюсь, ми побачимося в цьому році", - поділилася Аліна.

Аліна пояснює це тим, що їй необхіден час, аби відновитись від усіх подій, які трапились у її житті. І лише тоді розглядати варіант початку стосунків.

"Я якось це все відкладаю. Можливо колись, не знаю. Поки що так. Певно, я зараз більше зосереджена на собі, я морально трохи втомилася. Війна, плюс проєкт, який забрав сил внутрішніх. Щоб почати нові стосунки мені треба відпочити, якось відновитися", - пояснила Аліна.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп