Глянець / Фішки / Дружина Скічка стала студенткою: де навчається Юрушева

13:48, 13.01.2023

 друкувати

закрити
2619_012d78bb2ce06f9887af98e04c6c76.jpeg (28.76 Kb)

Дружина колишнього шоумена і ексочільника Черкаської ОДА Олександра Скічка Єлизавета Юрушева вирішила знову навчатись.

У 35 років зірка стала студенткою. Вони з дітьми наразі оселились у Італії, а саме і Мілані. Там діти пішли у школу. А Єлизавета навчатиметься у сфері fashion-дизайну. Для зірки це несподіване рішення.

" 23 січня в меня починається навчання на фешн дизайнера. Не могла навіть уявити, що я стану ще раз студенткою, а тим паче що буду вивчати індустрію моди. Я ніколи не планувала заглиблюватися, я так тільки з боку завжди захоплювалась. Та війна, переїзд все змінили, і коли я зрозуміла, що все залишилось там, вдома, я взагалі не могла знайти собі місця в цій новій реальності. Так, було багато пропозицій по роботі, але я все сподівалася що все скоро закінчиться і повернуся додому і також пробувала починати нові проекти, які просто ніяк не йшли", - сказала Єлизавета.

Освіту Юрушева здобуватиме в університеті Marangoni. Вмовила жінку стати студенткою її подруга, яка переконала її втілити юнацьку мрію.

"І ось одного разу після того як я всіх розвезла по школам, я сіла в кафе поговорити з подругою, почала їй розповідати про життя в Мілані, підняла очі і говорю – уявляєш, прямо зараз сиджу навпроти університету Marangoni, так круто бути в столиці моди, як же я мріяла в 18 років стати дизайнером і вступити сюди на навчання. І тут вона мені говорить – йди запишись!
Я спочатку посміялася, а потім за день проїхала його рази 4 і подумала, що може це таки доля. Я правда про це мріяла з 10 років – поступити на дизайнера. Так я подала свої документи і в 35 років стала студенткою! Можливо, в мене нічого не вийде і взагалі немає таланту, але я хоча б спробую заради тієї дівчини, яка так довго про це мріяла, скуповувала усі книги і знала усі колекції відомих дизайнерів. І нарешті в 35 я пішла за своєю мрією!" - додала вона.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Elizaveta Yurusheva🇺🇦 (@elizaveta.yurusheva)
Опубліковано 13:48, 13.01.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/44268druzhina-skichka-stala-studentkoyu-de-navchaetsya-yurusheva.html

 друкувати

закрити