Глянець / Фішки / У Києві відбувся благодійний майстер-клас “Танець сили” від Олександра Прохорова та Ілони Гвоздьової (ФОТО)

12:26, 19.11.2022

 друкувати

закрити
5506_dance_8501_1.jpg (39.18 Kb)

Днями у столичному просторі “GOLDANCE” пройшов благодійний майстер-клас “Танець сили” від відомих хореографів Олександра Прохорова та Ілони Гвоздьової. Мета заходу - допомогти охочим через танець навчитися проживати позитивні емоції та перемикатися від негативу. Ініціатори події - відомий і титулований український танцівник Олександр Прохоров, а також продюсерка найпопулярнішого танцювального шоу країни Тетяна Писанко.

3708_dance_8501.jpg (77.46 Kb)

В межах майстер-класу учасники вчилися танцювати так, аби отримувати насолоду від своїх рухів, а психологиня Надія Зінченко розповіла, як за допомогою рухів наше тіло може боротися зі стресом та протистояти негативу.

4126_dance_0196.jpg (45.12 Kb)

Крім цього, зіркова танцівниця Ілона Гвоздьова також долучилася до івенту та поділилася своєю танцювальною майстерністю з учасниками.

“Ми вдячні Ілоні, що вона стала першою партнеркою нашого івенту, як зіркова тренерка та допомогла в організації. Круто, що такі події об’єднують, це надихає!”, - розповіли організатори.

7720_dance_0154.jpg (31.05 Kb)

Цей майстер-клас став першим у серії заходів “Танець сили”, місія яких - об’єднати поціновувачів танцю в одне комʼюніті та продемонструвати, якою потужною може бути сила танцю і як може допомогти нам у такий складний час!

Про нові майстер-класи стане відомо незабаром:

“У нашої команди однодумців є шалена мотивація допомагати, як ми можемо, і ділитися своїм досвідом. Маємо багато сил рухатися вперед і віримо, що запалимо нашим “Танцем сили” багатьох українців в багатьох містах, які так цього потребують зараз” - поділився Олександр Прохоров.

На майстер-клас могли купити квитки-донати всі бажаючі, серед учнів були присутні й зіркові учасники: телеведуча Валентина Хамайко, акторка Анна Саліванчук, засновниця бренду "TAIYO" Тетяна Богинич, засновниця "Ems_nostress" Наталія Фурманова, співачки Софія Єгорова та Rina Ri, а також популярні блогерки Марина Левицька, Анастасія Ромашко та Тетяна Савицька.

9191_dance_9604.jpg (68.35 Kb)

В межах події здійснювався збір коштів, які були відправлені для 44-го окремого стрілецького батальйону, на закупівлю плівки для окопів і сушарки для взуття.

Слідкуйте за анонсом нових танцювальних подій на сторінці Олександра Прохорова.

7822_dance_0187_1.jpg (.4 Kb)

Опубліковано 12:26, 19.11.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/43908u-kievi-vidbuvsya-blagodiinii-maister-klas-tanec-sili-vid-oleksandra-prohorova-ta-iloni-gvozdovoi-foto.html

 друкувати

закрити