Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Юрій Бардаш отримає російський паспорт

Опубліковано Diana_Iliyina, 21:16, 22.09.2022.  Переглядів: 472  Відправити другу: Юрій Бардаш отримає російський паспорт  Роздрукувати: Юрій Бардаш отримає російський паспорт

2120_image_1.jpg (24.66 Kb)

Скандальний продюсер Юрій Бардаш поділився, що назавжди переїжджає жити у Москву та в захваті від Росії та демократії, яка панує в ній.

"Я майже три місяці перебуваю в Москві... Ви всі в курсі, що я сюди приїхав із рюкзаком. Так, я в Москві бував раніше, але з усвідомленням, що я тут назавжди, що я сюди приїжджаю жити, переходжу кордон жити назавжди, в мене такого не було, тому досвід у мене унікальний",– сказав він.

Також хлопець додав, що йому не подобаються люди які чекають поразки Росії у війні та не вірять в її сили.

"По-перше, це найбезпечніше місто на планеті. Я чистішого, красивішого міста не бачив. Щоб ось так безліч національностей, людей разом уживалися - я такого ніколи не бачив. Я був у багатьох містах Європи, був в Америці, в різних містах. Та краса, та міць, та велич, яку несе в собі Москва, і те мирне співіснування - я цим дуже сильно був вражений. Тому що так, я приїхав, весь такий воєнний, весь просякнутий болем українців, тому що ну як... Що відбувається в Москві? Все чітко, чисто, красиво, все спокійно, все мирно", - сказав чоловік.

На ідею змінити ім’я та паспорт Юрія підштовхнув владика Тихон.

"Владика Тихон благословив мене на справи. І коли ми знайомилися, я сказав, що мене звати Юрій. Він поправив, що мене звати Георгій, тож у моєму паспорті, який я отримуватиму, рускій паспорт, там вже буде Георгій Бардаш, а не Юрій. Демократичнішого суспільства, ніж тут, я не бачив ніколи ніде. В мене волосся дибки стає, наскільки влада росії дозволяє в настільки тяжкий для народу час оцим усім говорилкам говорити. Я розумію, так є, свобода слова. Хочеш - говори. Тут це є. Єдиний біль - за те, що пацани, чоловіки, діди зараз у такій м'ясорубці перебувають, а ось ці люди дозволяють собі напряму іти проти, ну, тобто хочуть поразки наших військ, наших російських солдатів. Мені пишуть дуже багато солдатів з окопів, і з одних, і з інших. Всі все розуміють. В Україні взагалі заручники ситуації як солдати, так і мешканці мирні. Я прошу українців: бережіть себе. Російський солдат прийде і звільнить. Це станеться, це вже відбувається"– додав він.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп