Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Світлана Тарабарова продає будинок через фінансові труднощі

Опубліковано Diana_Iliyina, 05:09, 13.09.2022.  Переглядів: 872  Відправити другу: Світлана Тарабарова продає будинок через фінансові труднощі  Роздрукувати: Світлана Тарабарова продає будинок через фінансові труднощі

8698_image_21.jpg (31.41 Kb)

Український шоубізнес переживає нелегкий час, адже через війну припинились виступи та концерти. Тому їхнє фінансове становище зручно погіршилось.

Співачка Світлана Тарабарова зараз взагалі без заробітку. Ситуація настільки скрутна, що їй доводиться платити за кредит за будинок.

"У нас не з банком підписаний кредит, а з забудовником. Нам пощастило, пів року на нас ніхто не тиснув, власник містечка розумів, що моя робота, мій бізнес повністю помер, так би мовити. Шоубізнес помер 24-го лютого, він лише на благодійних засадах для всіх абсолютно артистів. Якщо хтось каже, що там він заробляє якісь мільйони доларів - не вірте в це. Так, десь там щось проскакує, але не у багатьох. В нас роботи поки що за гроші не було", - розповіла артистка.

Але у зірки немає коштів, тому вона змушена продати будинок. Це рішення далось Світлані дуже важко та вона не змогла говорити про нього без сліз.

"Нам потрібно віддавати, а ми не знаємо, де взяти ці гроші. І прийняли рішення, що будемо продавати. Це просто речі, до них не можна прив'язуватися. Просто, що робити? Тому будемо шукати людину, яка в класні руки забере те, що ми викохали", - сказала Тарабарова.

Також Тарабарова зізналась, що проблеми з грішми великі, тому вона навіть немає змоги оплатити за дитячий садок сина Івана. Тому з цим їхній родині допомагає хрещений батько хлопчика.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп