Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Швидко адаптувалась, - Тоня Матвієнко розповіла про навчання доньки-першокласниці у Великобританії

Опубліковано Diana_Iliyina, 09:25, 18.07.2022.  Переглядів: 737  Відправити другу: Швидко адаптувалась, - Тоня Матвієнко розповіла про навчання доньки-першокласниці у Великобританії   Роздрукувати: Швидко адаптувалась, - Тоня Матвієнко розповіла про навчання доньки-першокласниці у Великобританії

7666_image_11.jpg (31.83 Kb)

Українська співачка Тоня Матвієнко разом з маленькою донькою Ніною ще на початку війни виїхала з України. Дівчата були спершу у Португалії, а зараз освоюються в Великобританії.

У своєму Інстаграм артистка розповіла, що дівчинка вже навіть пішла у школу. Цьогоріч вона мала бути першокласницею в Україні, а у Британії стала другокласницею.

Також дівчинка швидко вчиться та комунікує з дітьми.

"Ніна цього року мала піти в перший клас в Україні, дуже сподіваємося, що у вересні так і станеться. Звісно, ми її готували до цього: цифри та букви знає, писати, читати та рахувати вміє, англійську в садочку вивчала. Якщо з арифметикою зараз у неї немає проблем, то її знань англійської замало, щоб вивчати інші предмети. Але в нашому класі вчителька з Польщі, тому Ніні вона може щось пояснити українською.

Більш за все мене тішить, що Ніна швидко адаптувалася, відразу знайшла друзів. Напевно, дітям це простіше зробити. Якщо казати про освітній процес - він відрізняється від нашого. У кожної школи своя форма, діти в старших класах можуть самостійно обирати, які предмети будуть вивчати. Також діти в начальну школу йдуть у віці 4-5 років, тому ми одразу потрапили в другий клас, бо Ніні вже 6. Тішить ще й те, що в першу половину дня діти займаються в класі, а в другу - починаються більш інтерактивні заняття: танці, музика, прогулянки лісом. Такий всесторонній розвиток особистості", - сказала Тоня.


Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп