Глянець / Фішки / Макс Барських відверто розповів про всій перший концерт під час війни.

04:25, 09.07.2022

 друкувати

закрити
3033_51_main.jpg (34.44 Kb)

Багато зірок не зупиняють свою діяльність і продовжують давати концерти. Одні за кордоном, а інші в Україні. Макс Барських також не опускає рук, а продовжує працювати для підтримки військових ЗСУ, волонтерів, постраждалих і тих хто наближає перемогу України.

Концерт відбувся на станції метро "Майдан Незалежності". На сцені лунали як і відомі хіти зірки, так і нові пісні, які Макс написав під час війни.

"Учора в Києві в дуже особливому місці відбувся мій перший концерт від початку війни. Зовсім нещодавно це була просто станція "Майдан Незалежності", сьогодні – це укриття для десятків тисяч українців і місце, де музика об’єднує серця. Неймовірні відчуття. Кияни та гості столиці, для мене було дуже важливо побачити на власні очі хоча б ненадовго ваші усміхнені обличчя: обличчя щасливих дітей, жінок, військових. Співати для вас – велика гордість та честь. Дивіться телевізійну версію концерту незабаром!",– підписав так свої світлини в соціальній мережі співак.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Max Barskih | Макс Барских (@max_barskih)


Опубліковано 04:25, 09.07.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42944maks-barskih-vidverto-rozpoviv-pro-vsii-pershii-koncert-pid-chas-viini.html

 друкувати

закрити