Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Акторка Катерина Тишкевич потребує дорогого лікування: яка хвороба у зірки

Опубліковано Diana_Iliyina, 01:14, 29.06.2022.  Переглядів: 326  Відправити другу: Акторка Катерина Тишкевич потребує дорогого лікування: яка хвороба у зірки  Роздрукувати: Акторка Катерина Тишкевич потребує дорогого лікування: яка хвороба у зірки

0719_afa_44.jpg (17 Kb)

Українська акторка Катерина Тишкевич потребує складного лікування. Зірці необхідна фінансова допомога для провдення обстеження.

Про це розповіла колега Катерини - акторка Анастасія Цимбалару.

У своєму Фейсбук зірка розповіла, що Тишкевич вже 8 років бореться з хворобою та досі не знає свого діагнозу. Жінка вже спробувала чимало методів лікування, однак в Україні їй не змогли допомогти.

"Актриса Катя Тишкевич вже 8 років бореться з невизначеним діагнозом та страждає від страшенного головного болю. За цей час було спробувано усі можливі методи обстеження в Україні та лікування, як традиційною так і нетрадиційною медициною, але, на жаль, результату це не дало. Зараз навіть минулі методи лікування (17 пігулок на день та постійні крапельниці) перестали працювати - Катя не встає з ліжка", - написала Анастасія.

Проте зараз Катерині необхідне лікування та обстеження у Європі. Саме там зможуть встановити причину її хвороби.

"Увесь час повномаштабної війни вона попри страшний біль продовжувала волонтерити та допомагала нашій країні, але зараз допомога потрібна їй. За останніми даними МРТ (документ нижче) в мозку знайшли зміни, але поставити діагноз в Україні не можуть, тому відправляють її на обстеження в Європу, де зможуть зробити діагностику, знайти причину та нарешті призначити ефективне лікування". - додала акторка.

Тому Цимбалару закликала допомогти колезі фінансово, адже обстеження є дорогим.

"Не маючи можливості зараз заробляти своєю основною сферою діяльності, потрібно зібрати гроші. На даний момент сума складає
11.300€
на поїздку та діагностику у Німеччині (документи-направлення до клініки нижче). Але Катя продовжує шукати альтернативні-дешевші клініки, які готові будуть її прийняти.
Прошу усіх долучитися до збору!
Допоможемо нашій колезі у цій непростій боротьбі за можливість жити повноцінним життям!" - зізналась Цимбалару.


Поділилась дописом і подруга Катерини.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп