Глянець / Фішки / Стала ворогом народу, - Поліна Логунова зізналась, чи повернеться в Україну

01:14, 17.06.2022

 друкувати

закрити
0871_41e58fb95c183b41ca0940866081eb7b.jpeg (26.3 Kb)

Колишня дружина Дмитра Ступки Поліна Логунова з донькою Богданою залишається в США. Зірка наразі не знає, коли повернеться в Україну, аби побачитись з близькими.

У Америці зірка будує нове життя, адже знайшла своє кохання та тепер не знає, коли зможе повернутись в Україну. Бо у неї білоруський паспортом, а з ним вона вважається ворогом народу. Про це вона розповіла у розмові для ТСН.

"У мене білоруський паспорт, але я ніколи не зможу повернутись на свою рідну землю, де поховані мої рідні. Для мене це наче ніж у серці.

До того ж я також не зможу поїхати до Росії, тому що тепер я для них — "ворог народу".

Зі своїм білоруським паспортом я навіть стала вважатися ворогом для України. Але Україна для мене давно стала другою домівкою, і я буду рада нагоді побачити своїх друзів. Наскільки це реально - покаже час", - сказала Логунова.

Поліна має активну позицію та виступає на підтримку України.

"Перші кілька днів я не могла повірити в те, що сталося і практично не з'являлася в соцмережах. Після того, як я зрозуміла, що це – не фільм і не чийсь злий жарт, я зайняла активну позицію.

Я зайнялася благодійністю, організацією збору коштів для ЗСУ, але не лише цим. Також ми збирали речі та харчування для маленьких дітей. Багато людей приносило корм для притулків для тварин.

Я збирала контакти, які можуть бути корисні людям, координувала комунікації – робила все, що було в моїх силах, незважаючи на те, що я перебуває в іншій країні", - додала Поліна.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Polina Logunova (@polinalogunova)


Опубліковано 01:14, 17.06.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42691stala-vorogom-narodu-polina-logunova-ziznalas-chi-povernetsya-v-ukrainu.html

 друкувати

закрити