Глянець / Фішки / Тоня Матвієнко різко відповіла Білозір на звинувачення

07:23, 30.04.2022

 друкувати

закрити
2002_image_3.jpg (20.45 Kb)

Днями Оксана Білозір дорікнула та навіть пригрозила судом українським артистам, які за її словами порушили авторські права на виконання її пісень. Слідом за Поляковою собі відповідь дала і Тоня Матвієнко.

У Інстаграм зірка зізналась, що спершу не хотіла реагувати на закиди Білозір та все ж вирішила розповісти правду задля балансу думок.

Тоня зізналась, що вперше виконала пісню "Коханий" у вокальному проєкті. І дуже прив’язалась до композиції, тому попросила у Білозір дозвіл на використання треку.

"По завершенню "Голосу" я почала асоціюватися з піснею, тому захотіла її виконувати й далі. Вже під час запису альбому, я звернулася до Оксани Білозір із запитом, чи може пісня потрапити в платівку. На запит отримала негативну відповідь, проте отримала дозвіл на використання пісні під час виступів. Додам, якщо ви чули пісню "Коханий" у моєму виконанні на ТБ — виплати за авторські права покриває канал", - написала Тоня.

Згодом зірка співала пісню нв концертах для військових, які самі просили Матвієнко заспівати її. Тому Тоню дивує, чому лише зараз вперше за 11 років Білозір згадала про це.

"Наразі мені прикро та неприємно, що пані Оксана забулася про свій дозвіл виконувати мені згаданий музичний твір. За 11 років із моменту, коли я заспівала вперше пісню "Коханий", пані Оксана згадала про це саме зараз. Чому під час спільних неодноразових зустрічей за кулісами не разу не сказала про своє незадоволення? Чому це трапилося саме під час війни?", - запитала Тоня.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)


Опубліковано 07:23, 30.04.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42257tonya-matvienko-rizko-vidpovila-bilozir-na-zvinuvachennya.html

 друкувати

закрити