Глянець / Фішки / Вакарчук розсекретив суму, яку вдалось зібрати на благодійному концерті у Києві

11:26, 27.04.2022

 друкувати

закрити
0082_1121-1024x683.jpg (25.4 Kb)

Напередодні Великодня гурт "Океан Ельзи" виступив на станції метро у Києві - "Золоті ворота". Під час концерту відбувався збір коштів для українських дітей.

У рамках трансляції концерту було організовано збір коштів у благодійний фонд "Твоя опора". Згодом вони будуть використані для допомоги дітям, які постраждали від війни в Україні.

Лідер колективу Святослав Вакарчук зізнався, що їм вдалось зібрати понад 8 мільйонів гривень.

"Ми зібрали ці гроші. Тут навіть не стільки важлива сума, хоча сума дуже суттєва. Я сподіваюся, що це дуже допоможе. Важливо – скільки людей долучилося. Тобто були люди, які давали навіть по п'ять гривень. Я був задоволений як митець, я був зворушений як людина, і для мене була гордість як для громадянина", - поділився співак.

Також артист прокоментував і розлуку зі своїм маленьким сином Іваном. Чоловік зізнався, що дуже сумує за ним та шкодує, що не бачить, як він росте.

"Мені дуже шкода, що я не можу бути поруч з маленьким Іваном, коли він вже от-от навчиться ходити. Це відчуття якогось такого суму, воно присутнє. Але у мене є відчуття спокою, бо я знаю, що він у безпеці. Я допомагаю своїм побратимам робити так, щоб я міг повернутися додому вже в абсолютно мирній ситуації. Ми для цього всі працюємо. А старша моя донька волонтерить на заході України і працює тяжко. Її хлопець зараз захищає країну теж", - поділився артист.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Святослав Вакарчук (@sviatoslav.vakarchuk)


Опубліковано 11:26, 27.04.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42226vakarchuk-rozsekretiv-sumu-yaku-vdalos-zibrati-na-blagodiinomu-koncerti-u-kievi.html

 друкувати

закрити