Глянець / Фішки / Леся Нікітюк зізналась, як підтримала Андрія Бєднякова після смерті мами

08:33, 23.04.2022

 друкувати

закрити
00_28fd8469dabbbd0fa52c6635c125e5-quality_70xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_750xh_463.jpg (22.11 Kb)

Українська телеведуча Леся Нікітюк та Андрій Бєдняков працювали разом у шоу "Орел і Решка" та зараз підтримують хороші відносини. Тому зірка знала про проблеми у родині чоловіка.

Леся у новому інтерв’ю зізналась, що спілкувалась з чоловіком ще з перших днів війни, та знала, що він перебуває за кордоном, а його рідня залишилась в Україні.

"Ми з Андрієм постійно спілкувалися. В принципі, завжди на зв’язку і з ним, і з Настею (дружина Андрія Бєднякова). Продовжили спілкуватися і під час війни. Наскільки мені відомо, на початок бойових дій Андрій був за кордоном, бо поїхав знімати програму, і він дуже хвилювався за сім’ю. Одна справа, коли ми хоча б тут, на місці, на відстані 200-300 км від родини. А коли людина десь за океаном — це дуже страшно", - сказала Леся.

Проте Бєдняков не лише переживав за рідних та став активно допомагати українській армії. Він перерахував 10 тисяч доларів на покупку засобів зв’язку для воїнів.

Та біда не оминула родину Андрія. Адже його рідні були у Маріуполі та вона турбувалась за їхню долю. Але мама чоловіка померла під вибухами. Леся підтримала Бєднякова та написала йому слова підтримки.

"Я дуже хвилювалася за його сім’ю і взагалі за всіх мешканців Маріуполя — це в голові не вкладається, не знаю, як пережити… Ми просто молилися. Я знала, що його мама в непростому стані. Коли Андрій опублікував пост, що вона померла, було важко навіть написати йому. Тому що складно підібрати слова. Але писати в такі моменти треба. Буквально через кілька годин все ж знайшла правильні слова, наскільки це можливо…" - сказала Нкітюк.


Опубліковано 08:33, 23.04.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42192lesya-nikityuk-ziznalas-yak-pidtrimala-andriya-bednyakova-pislya-smerti-mami.html

 друкувати

закрити