Глянець / Фішки / Світлана Лобода через місяць таки визнала російську агресію в Україні

12:14, 25.03.2022

 друкувати

закрити
92_image_12.jpg (17.16 Kb)

Світлана Лобода, яка після початку війни на Донбасі розвивала свою кар’єру у Росії нарешті визнала вину РФ у війні з Україною.

Місяць війни Світлана Лобода закликала до миру та не називала ні Путіна, ні Росію агресором. Та все ж артистка змінила свої висловлювання та врешті-решт визнала, хто воює проти України.

У своєму Телеграм-каналі співачка зізналась, що на територію України вторглись російські війська та зараз тут тисячі загиблих.

"Сьогодні рівно місяць, як це страшне слово «війна» увійшло у наше життя, у життя кожного українця. Сьогодні рівно місяць, як російські війська вторглися на територію України.
Тисячі вбитих, ні в чому безневинних людей, десятки тисяч поранених. Зруйновані наші рідні міста та життя, загинула жахлива кількість дітей", - заявила зірка.


Також Лобода заявила, що вклоняються українським воїнам та усім, хто боронить Україну.

"Українські воїни, прості люди, кожен, хто грудьми стоїть за Україну щодня, ціною власних життів, доводить, що Україна не здасться ніколи і її не зломить жодної армії у світі! Низький уклін нашим воїнам, нашому народу та нашій Землі!" - додала артистка.

Окрім цього артистка зізналась, що її родичі досі залишаються під Києвом.

"Мої родичі, тато, бабуся, досі під Києвом у селі. Наш рідний Ірпінь зруйнований. Пишу та сльози неможливо зупинити", - зізналась вона.


Опубліковано 12:14, 25.03.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/41884svitlana-loboda-cherez-misyac-taki-viznala-rosiisku-agresiyu-v-ukraini.html

 друкувати

закрити