Глянець / Фішки / Дмитро Ступка обурений мовчанням доньки Ольги Сумської під час війни

04:31, 19.03.2022

 друкувати

закрити
11_image_4.jpg (18.11 Kb)

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну розкрило очі багатьом зіркам, які зараз не мовчать та висвітлюють правду. Проте донька Ольги Сумської, яка живе у Росії мовчить. Такі дії Антоніни Паперної дивують та обурюють актора Дмитра Ступку.

Дмитро Ступка у новому інтерв’ю висловив здивування щодо позиції Антоніни Паперної, яка сидячи в Росії мовчить про війну в Україні. В той час, як її мама Ольга Сумська підтримує рідну землю.

"Якщо чесно, звичайно, я здивований. Її мама і, до речі, моя кіномама, ми багато знімалися з Ольгою, дуже її поважаємо і любимо, вона друг нашої родини. З Антоніною Паперною я теж знайомий. Трохи дивно, бо мама висловлює свою позицію і підтримувала мого однокласника, який, на жаль, загинув – Пашу Лі. Вона активно підтримує ЗСУ та українців, а її дочка ніяк не висловилася. Це справді шкода і дивно", – сказав Ступка.

Нагадав артист і про те, що мовчання - це найгірша позиція.

"Адже династія Сумських не менш шанована в Україні, ніж наша династія – Ступки. Тому, звичайно, хотілося б почути від неї хоч якусь думку. Мовчання – це найгірше зараз, що можливо", - сказав Дмитро.


Опубліковано 04:31, 19.03.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/41820dmitro-stupka-oburenii-movchannyam-donki-olgi-sumskoi-pid-chas-viini.html

 друкувати

закрити