Глянець / Фішки / У Росії забороняють виступи зірок, які засудили війну проти України: хто потрапив у список

00:29, 16.03.2022

 друкувати

закрити
1565_3.jpg (25.58 Kb)

Війна Росії проти України стала лакмусовим папірцем для визначення, хто є хто у суспільстві. Після того, як українські та іноземні зірки підтримали Україну у цій ситуації, вони потрапили у чорний список в Росії та там заборонили їхні пісні та виступи.

З першого дня повномасштабного вторгнння Росії в Україні безліч медійних людей висловили свою думку. Хтось побоявся та промовчав, а хтось підтримав бік України та зараз отримав відповідь від Росії.

Телеграм-канал "Агенство", посилаючись на одного з концертних промоутерів опублікувало список зірок, яких заборонили у Росії.

До списку увійшли: Іван Дорн, Макс Барських, Надя Дорофєєва, Потап та Настя Каменських, Світлана Лобода , Віра Брежнєва, Монатик, Алексєєв, гурти "Океан Ельзи", "Один у каное", "Нерви", Максим Галкін, Валерій Меладзе, Борис Гребенщиков, репери НойзМС та Oxxxymiron, гурти "Каста", Anacondaz, "Кровосток", "Порнофільми", "2Маші".


Опубліковано 00:29, 16.03.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/41779u-rosii-zaboronyayut-vistupi-zirok-yaki-zasudili-viinu-proti-ukraini-hto-potrapiv-u-spisok.html

 друкувати

закрити