Глянець / Фішки / Тіна Кароль пояснила, чому пішла з "Танців з зірками" та "Голосу країни"

11:32, 24.12.2021

 друкувати

закрити
0465_299a1dbf823afe44f9373f8ada093d.jpeg (32.02 Kb)

Відома українська співачка Тіна Кароль тривалий час була обличчям телепроектів каналу 1+1. Однак зірка покинула телеканал у 2021 році. Тоді вона відмовилась від участі у шоу "Танці з зірками" та "Голос країни".

У новому коментарі для видання "КП" в Україні" зірка пояснила своє рішення піти з "Танців з зірками" та розповіла про співпрацю з 1+1.

"Не коментувала раніше свою відсутність на цьому проекті, відповім уперше. Цього року ми домовлялися з Танцями вести шоу, вдарили по руках, а за тиждень до виходу в ефір мені кажуть, що на паркеті з'явиться ще одна ведуча на комерційній основі. Оцінивши нашу панель ведучих, я одразу сказала, що не бачу у цьому успіху, та відмовилася. Це мікроклімат, сценарна історія. І я мала рацію, не злетів цей дует. І тріо у такому форматі теж би не злетіло. Моє правило — якщо я беру участь у проекті, він має бути суперуспішним, бо я в нього вкладаю всю свою енергію та весь свій талант. Коли зі мною спочатку затвердили ведення Танців, а потім я бачу, що на комерційній основі приводять ведучу — це також внутрішня кулуарна гра. Дякувати Богу, я вільна людина і можу сказати відкрито як є. Багато хто думав, що я на контракті у 1+1. Ні. Щоразу ми домовлялися знов і знов. Мені непросто надався мій статус, і я не готова кожного підтягувати до імені Тіна Кароль", - додала вона.

Також Тіна зізналась, чому покинула проект "Голос країни" та віддала своє місце Юлії Саніній.

"Проект Голос : це тренери, які ведуть і найголовніше — учасники. Але є й бекстейдж. І коли на бекстейджі почали з'являтися якісь інтриги, я в прямому ефірі Голосу сказала, що віддаю це крісло Юлі Саніній. Я у цьому проекті була 9 років, це 11 сезонів. Для мене це був проект життя, я справді його любила та люблю. І до учасників належу і буду ставитися, як до себе. Моє завдання було привести учасника до результату не лише вокально, а й психологічно. І ось коли у прямому ефірі звучить — доки Тіна перемагатиме в цьому проекті, глядача начебто схиляють до того, що не варто за неї голосувати, вона вже багато разів перемогла. Та не за мене голосують, голосують за учасника. За 9 років я бачила у проекті Голос три продюсерські команди. Третя вимагає трохи більше інтриг та хайпа. А я в інтригах і хайпі не готова брати участь, я все-таки можу дати трішки більше професіоналізму та якості, тому прямо сказала — вам треба звертатися до інших героїв", — розповіла зірка.

Окрім цього Кароль не приховує, що готова знову співпрацювати з телеканалом.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)


Опубліковано 11:32, 24.12.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/40981tina-karol-poyasnila-chomu-pishla-z-tanciv-z-zirkami-ta-golosu-kraini.html

 друкувати

закрити