Глянець / Фішки / Я так цього чекаю, - Ніна Матвієнко прокоментувала переїзд доньки Тоні

15:43, 08.12.2021

 друкувати

закрити
1072_1634739696-3052.png (380.06 Kb)

Нещодавно Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізнались, що придбали власну квартиру, однак не мали змоги зробити там ремонт.

Нові деталі вона розповіла "Зірковому шляху".

"Там така ситуація. Це новобудова і вона ще добудовується, документи вони нам ще не віддали офіційно. Це дуже затяжний процес виявився. Обіцяли одне, потім інше. Ми сподіваємося, щоб це взагалі відбулося", - сказала артистка.

Народна артистка України Ніна Матвієнко зізналась, що дуже чекає переїзду своєї доньки, зятя та 5-річної онуки. Зараз вони всі мешкають під одним дахом. Адже вони всі тісняться у одному будинку, а після переїзду у власне житло у них буде більше місця.

"Я так цього чекаю, з великим задоволенням. Ще й так випхаю. Тому що мені шкода їх. В одній кімнаті туляться, костюми. Це важко для них. І на кухні всі тупцюємося, нас багато в хаті. А так все ж таки чотири кімнати буде. Уявляєте, своя кімната, де будуть костюми, взуття", - прокоментувала зірка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений 💫 Зірковий шлях 💫 (@zirkovyi_shlyah)


Опубліковано 15:43, 08.12.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/40839ya-tak-cogo-chekayu-nina-matvienko-prokomentuvala-pereizd-donki-toni.html

 друкувати

закрити