Глянець / Фішки / Світлана Лобода розповіла, чому перестала співпрацювати з Нателлою Крапівіною

09:18, 06.11.2021

 друкувати

закрити
7417_image_2.jpg (34.64 Kb)

Співачка Світлана Тарабарова нещодавно шокувала усіх зізнанням, що припинила співпрацю зі своєю продюсеркою Нателлою Крапівіною. Це сталось після слів Нателли про те, що премія "МузТВ" є цирком виродків.

Проте сама Лобода у новому інтерв’ю вирішила розповісти правду про цей випадок. Зірка запевняє, що спілкувалась з Крапівіною та з’ясовувала, чому вона так вчиняє. Адже це вплинуло і на репутацію Світлани.

Після цього конфлікту артистка не спілкувалась з колишньою продюсеркою та лише нещодавно вони знову відновили спілкування.

"Вона перепросила, але що тут поробиш. Вона просто не подумала. Хотіла одне, а вийшло інше. У неї завжди так — все через протести, конфлікти. А потім поводиться ніби нічого не сталося… Зізнаюся, ми тільки недавно відновили спілкування з нею. Нікому іншому, напевно, я б такого не пробачила. Але вона дуже важлива для мене людина, ми споріднені душі – і приймаємо одна одну такими, якими ми є", – розповіла Світлана.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)


Опубліковано 09:18, 06.11.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/40488svitlana-loboda-rozpovila-chomu-perestala-spivpracyuvati-z-natelloyu-krapivinoyu.html

 друкувати

закрити