Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Катерина Реп’яхова прокоментувала закиди колишньої Віктора Павліка

Опубліковано Diana_Iliyina, 10:38, 19.10.2021.  Переглядів: 1656  Відправити другу: Катерина Реп’яхова прокоментувала закиди колишньої Віктора Павліка  Роздрукувати: Катерина Реп’яхова прокоментувала закиди колишньої Віктора Павліка

9928_2a78227c6453eb84cc5e0620a4bfa87c.jpeg (18.76 Kb)

Колишня дружина Віктора Павліка Лариса Созаєва розповіла, що чоловік виселяє її з квартири. Зірку обурила ця ситуація та вона поділилась нею з аудиторією у соціальних мережах.

Теперішня дружина артиста Катерина Реп’яхова не пройшла повз цієї історії та розповіла свою правду.

У сторіс блогерка розповіла, що раніше Лариса писала їй образливі коментарі з фейкової сторінки, яку зараз використовує як свою.

7991_image_1.jpg (24.96 Kb)

Також Катерина вийшла у прямий ефір, який був присвячений обговоренню стосунків між нею і Віктором з Ларисою. Вона розповіла, що з сімейного бюджету оплачуються комунальні платежі за квартиру, де мешкає Лариса.

Щомісяця подружжя платить за квартиру, де живе Лариса, 50 тисяч доларів, без врахування комунальних. З них 25 тисяч - тіло, а 25 – відсоток за кредит. Пара запропонувала продати це житло в обмін на те, що дасть Созаєвій 100 тисяч доларів.

"Якщо ми далі будемо виплачувати цей кредит, то ми повинні віддати близько 200 тисяч доларів, якщо ж ми закриваємо сьогодні цей кредит - ми віддаємо 88 тисяч. Вона сказала: "Виплати мені квартиру і я сама буду вирішувати, що з нею робити. Я сама продам і вирішу, що мені робити на ці гроші". Ми їй по-людськи пояснюємо, що це дуже невигідно, тому що треба віддати 200 тисяч доларів, а вартість квартири десь 160. Віктор в цілому віддав за неї 750 тисяч, хоча сьогодні цю квартиру можна продати за 150-160. Ми їй запропонували, що ми закриваємо кредит, знаходимо покупців, там залишається сума, ми ще додаємо свої 30 тисяч доларів і віддаємо їй 100 тисяч доларів і вона сама ними розпоряджається, як хоче. Хоче - купує квартиру краще і грошей у неї не залишається, хоче - купує квартиру поменше і у неї залишаються ще якісь гроші", – повідомила Реп'яхова.

Окрім цього Реп’яхова розповіла і про пропозицію Павліка для колишньої. Чоловік запропонував їй продати цю квартиру та отримати кошти з її продажу. Або був інший варіант - залишити квартиру Ларисі, якщо вона буде її утримувати, проте вона до такого не готова.

"Був ще один варіант. Віктор запропонував Ларисі залишити квартиру, якщо вона готова її утримувати. На що та відповіла, що готова, але тоді їй не буде за що купувати їжу. Людина просто не хоче реалізовуватися, а ми не хочемо до смерті утримувати її", - додала Катерина.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп