Глянець / Фішки / "Це дуже дорого", - Леся Нікітюк хотіла купити пісню у Потапа

18:38, 28.09.2021

 друкувати

закрити
1234_mgp0xbjmp9oemwqbxsd6wamwv0hc9vorix5wdc2n.png (28.7 Kb)

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк, окрім телевізійної кар’єри розвиває і музичну. Зірка стала виконавицею офіційного саундтреку до шоу "Le маршрутка" - "Ями".

Нікітюк не планує призупинятись та хоче випустити другу композицію. Однак вона зізналась, що це дуже дорого. Леся спілкувалась з авторами пісень, а саме з Потапом та Русланом Квінтою щодо покупки пісень і там почула великі суми.

"Запросив мене дуже відомий продюсер ПТП у свій будинок, де він пише треки для всіх. Ну, Потап озвучив всі ціни на всі пісні, я сказала: "Я подумаю" і пішла до Квінти. Це ж як на базарі: в одного продюсера спитала, скільки пісня коштує, пішла до другого, типу: "А дайте демо-версію на пробу". Короче, подивилася я та подумала, що бути артисткою в нашій країні – це не прибуткова справа. Якщо ви ще не знали, це дуже велика робота та дуже багато грошей, тому що за все треба платити", - додала вона.


Опубліковано 18:38, 28.09.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/40044ce-duzhe-dorogo-lesya-nikityuk-hotila-kupiti-pisnyu-u-potapa.html

 друкувати

закрити