Глянець / Фішки / Ведучий Слава Дьомін розповів справжні причини свого розлучення з дружиною

19:36, 23.09.2021

 друкувати

закрити
7615_image.jpg (33.77 Kb)

У січні 2021 року відомий ведучий Слава Дьомін розповів про розлучення з Ксенією Міщенко. Пара вирішила розірвати свої стосунки та, як розповідають, залишились у дружніх відносинах.

У інтерв’ю для каналу DOROTYE, артист вирішив розсекретити справжні причини розлучення з колишньою. Слава розповів, що до розлучення він не вмів правильно турбуватись про дружину і він не вмів висловлювати та доводити своє кохання.

На питання про те, що стало причиною розриву, Дьомін сказав: "Відсутність турботи з мого боку. Це все накопичувалось, мильна бульбашка трісла і, коли вже трісла, тоді почав усвідомлювати, що стало причиною. Коли ти вистрибуєш з цього кола, починаєш аналізувати, що ти робив не так. Я її люблю, заробляю гроші для сім’ї, а їй потрібно було посидіти поговорити з нею".

Слава зізнався, що з одного боку шкодує про розлучення, а з іншого - ні.

"Шкодую, адже це моя рідна людина. Але, якби ми не розійшлись, я б не зробив висновки і не змінив свій світогляд", - додав він.


Опубліковано 19:36, 23.09.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/39983veduchii-slava-domin-rozpoviv-spravzhni-prichini-svogo-rozluchennya-z-druzhinoyu.html

 друкувати

закрити