Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Соломія Вітвіцька розповіла про людей з інвалідністю

Опубліковано Diana_Iliyina, 03:00, 05.12.2020.  Переглядів: 544  Відправити другу: Соломія Вітвіцька розповіла про людей з інвалідністю  Роздрукувати: Соломія Вітвіцька розповіла про людей з інвалідністю

0885_so.jpg (19.67 Kb)

Відома українська ведуча Соломія Вітвіцька активно веде свої соціальні мережі. Там вона часто ділиться своїми образи, думками.

Нещодавно був міжнародний день людей з інвалідністю. Зірка не могла оминути цієї теми. Вона вирішила нагадати читачам, що таких людей не можна називати особами з обмеженими можливостями, прикутими, з особливими потребами. Адже це ярлики, які вішає на них суспільство та ставиться до них як до неповноцінних. А їм не потрібне особливе ставлення.

В Україні головною проблемою для людей з інвалідністю є умови життя та відношення до них у суспільстві. Країна не обладнана банальними речами,такими як пантуси для інвалідних візків. І це необхідно змінювати.

Соломія додала, що її мотивують люди, які роблять все, щоб покращити життя таким людям та сприяють їхній повноцінності. Однією з таких є її подруга та карати так Уляна Пчолкіна. Жінка не ходить і створила Групу Активної Реабілітації, де збирають гроші для побудови простору для людей з інвалідністю. До цієї справи може долучитись кожен. Та ведуча закликала допомогти цій важливій місії.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп


MySQL ERROR [query]: *** (you don't have a permission to see this error) ***