Глянець / Фішки / Аліна Гросу готується до поповнення в сім’ї

08:10, 01.04.2019

 друкувати

закрити
Співачка показала незвичайне фото, на якому можна помітити її новий образ. За образом співачки можна навіть сказати, що вона показала себе “справжню”.

На новому знімку зірка позує в яскравому образі – з розпущеним волоссям, без макіяжу і на тлі природи.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений GROSU (@alina_grosu)«Готуємо нові пісні, знімаємо нові фільми..Всё це дуже добре!)) Але головну новину я то вам так і не сказала …..))) у нас скоро знову цуценятка будут🤗🤗🤗😍😍😍 Аліна счастліва🙈 😊😊😊 ура🤪🤪🤪 », – написала під фотографією Гросу.

Користувачі мережі залишилися небайдужі: «Яка вартість щеночков? 🐶 »,« Як кукла🌹🌹🌹 »,« такий миленький дівчинкою була …»,« Як мавка лісова))) жесть »,« 😍😍😍 я закоханий !!! »,« клас, як же вам щастить, я ось теж дуже собаку хочу, але знайти дуже складно)) »,« Чарівність »,« Фотка шікарная😍 і все, що на ній-теж) », – пишуть користувачі мережі.

Гросу залишила інтригуючий підпис, який зазнача, що вона приступила до зйомок нової кінокартини і тепер їй належить зіграти роль нової, ще невідомої публіці героїні. З цього приводу Аліна також попросила шанувальників вгадати, кого ж буде грати зірка в новому фільмі.

Опубліковано 08:10, 01.04.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/30402alina-grosu-gotuetsya-do-popovnennya-v-simi.html

 друкувати

закрити