Глянець / Фішки / Влад Яма і Наталя Могилевська вперше за довгий час станцювали разом

07:20, 07.03.2019

 друкувати

закрити
5 березня у Палаці "Україна" відбувся довгоочікуваний сольний концерт Наталії Могилевської. У цей вечір співачка виконала свої найвідоміші хіти, в тому числі, пісні в нових аранжуваннях, які на ура сприйняла публіка. Однак чи не найбільшим сюрпризом під час концерту став вихід на сцену Влада Ями, першого танцювального партнера Наталі.

Разом знаменитості виконали свій знаменитий танець під не менш відомий хіт "Цей танець". Після виступу Могилевська подякувала Владу за те, що колись саме він закохав її в цей вид мистецтва і піднесла хореографу букет квітів.

"Я хочу подякувати тобі, як моєму першому вчителю. Танці були для мене не просто проектом, танці стали частиною мого життя. Десять років я використовую танець, як інструмент у всіх своїх шоу. Це моя радість, моя пристрасть. Ти відкрив нову професію для мене, нову грань таланту. І я вважаю, що якби не було такого вчителя, як ти, у нас би з Ігорем не було б перемоги. Тому це наша спільна перемога!"

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Журнал Viva! Украина, Viva.ua (@viva_ukraine_magazine)


- сказала Наталя.

Опубліковано 07:20, 07.03.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/30125vlad-yama-i-natalya-mogilevska-vpershe-za-dovgii-chas-stancyuvali-razom.html

 друкувати

закрити