Глянець / Фішки / Анна Седокова стала банкротом

06:50, 23.02.2019

 друкувати

закрити
Кілька місяців назад Анна Седокова поділилася з шанувальниками радісною новиною: співачка стала володаркою розкішної квартири в центрі Москви. Тепер знаменитості доведеться протягом 20 років виплачувати іпотеку.

"Квартира, на яку я заробила сама. Правда, до неї ще йде іпотека, але з цим я точно впораюся!", - писала тоді в соцмережі Анна.

Однак, як виявилося, сума внеску виявилася занадто великою для Седокової: спочатку артистку попросили сплатити 10% першого внеску, однак на ділі потрібно було внести 30%. Тоді Анні довелося ламати голову, де взяти величезну суму грошей.

"Мене охопив цілковитий відчай. Пам'ятаю, як сиджу в туалеті на підлозі і міркую над тим, що треба продати свій хрестик, щоб нашкребти грошей. В результаті я, Анна Седокова, неймовірна і приголомшлива, сідаю в машину і везу хрестик в ломбард. Як я ревіла там, в цьому ломбарді! Мене запитують: здаємо? Здаємо, кажу. А сама плачу. Хрестик, звичайно ж, не врятував, я металася по друзях і знайомих з проханням позичити (під відсотки, зрозуміло, хто зараз дасть просто так) будь-які суми. І в останній день, коли я вже готова була здатися, знаходиться людина, котра дає мені гроші, яких бракує в борг, на два місяці. І я беру цю іпотеку", - згадує Анна в інтерв'ю.

1133_0pr1.jpg (84.05 Kb)


Опубліковано 06:50, 23.02.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/29999anna-sedokova-stala-bankrotom.html

 друкувати

закрити