{728}

Новини

Join новини

загрузка...

Новинки моди

Загрузка...

Як загадати бажання на Новий рік, щоб воно збулося

Опубліковано Galia_Tsvyk, 07:40, 31.12.2018.  Переглядів: 479  Відправити другу: Як загадати бажання на Новий рік, щоб воно збулося  Роздрукувати: Як загадати бажання на Новий рік, щоб воно збулося

8063_3288b7ccfd1986e18.jpg (479.28 Kb)

Проаналізуй торішні бажання
Швидше за все, ти загадувала бажання і в минулому році. Згадай всі цілі, які ставила перед собою і проаналізуй, що ти втілила в життя, а чому не судилося збутися. Подумай, чому: можливо мета була нереальною, або просто ти не настільки сильно цього хотіла? Можливо тобі щось заважало? У будь-якому разі, перед тим, як писати новий список бажань, обов'язково проаналізуй старий.

Встанови дедлайни
У кожної твоєї мрії повинен бути "термін виконання". Для більшої чіткості і структурованості твоїх бажань встанови час, який можеш витратити на реалізацію задуманого. Вказуй приблизно місяць або хоча б сезон, коли мрія повинна збутися.

Правильно сформулюй мету
Можна звичайно написати в списку "хочу заробляти 15000 євро щомісяця", але наскільки реальним буде втілення цього завдання? У такому випадку подумай, чим би ти хотіла займатися, щоб наблизитися до заробітку своєї мрії, оціни свої здібності і шанси. Чим більш реально і правильно ти сформулюєш бажання, розбивши його на кілька етапів, тим швидше ти отримаєш те, про що мріяла спочатку. І так, іноді для досягнення мети потрібно трошки більше часу, ніж 365 днів. Але ти все ж постав собі дедлайн, щоб не було шансів розслаблятися.

Напиши список
Перевірено: бажання набагато краще і швидше збуваються, якщо є письмове підтвердження їх задумки. Тому не полінуйся скласти письмовий wish-list: запиши по пунктах все, що тобі хотілося б здійснити в новому році. Не забудь вказати все: і відпочинок на Гоа, і пошуки нової роботи, і можливо навіть створення сім'ї.

Розстав пріоритети
Не забувай, що здійснити все одночасно навряд чи вийде, тому вибери з усього списку найважливіші та першочергові саме для тебе завдання і виділи їх яскравим маркером. Таким чином завжди перед очима будуть справи, які потрібно вирішити в першу чергу. Всі інші бажання можеш записати в порядку зменшення їхньої важливості. Так ти завжди будеш знати, з чого почати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...

Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новиниІнші новини

Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп