Глянець / Фішки / Навіщо Лободі коньяк і 12 пар шкарпеток?

23:30, 02.09.2018

 друкувати

закрити
Райдери популярних артистів і зірок шоу-бізнесу шокують. Нам стало відомо, що співачка щоразу вимагає, аби в гримерці постійно була м'ясна нарізка (язик, курячий рулет, телятина), делікатеси (пармська шинка, прошутто), різні види сиру, фрукти, велика тарілка ягід.

-Лирическая героиня должна терпеть, преодолевать, должна справляться сама и, несмотря ни на что, верить, что когда-нибудь явится единственный 👸(цитата) @gqrussia @boris_barabanov @tuponogova_volkova 📸

Допис, поширений LOBODA❤️ (@lobodaofficial)«Якість закусок - тільки ресторанна подача, - говорить райдер. - Гаряче для артистки подається двічі - до і після виступу. Це лосось запечений або приготований на грилі з картоплею, або з відвареним рисом. Або кускус, спаржа на грилі без соусів. Плюс два види салату на вибір - цезар або рукола з черрі і креветками. Або будь-який фірмовий салат без майонезу. У гримерній кімнаті після виступу обов'язково наявність морквяного або яблучного фрешу».

Крім соку і чаю Лобода просить алкоголь: червоне і біле сухе італійське вино (не молодше 2007 року) і два види коньяку.

Читаємо далі:

«У разі порушення (або невиконання) одного або декількох пунктів даного райдера артист залишає за собою право відмовитися від виступу без повернення передоплати за гонорару».

Несподіваний пункт - заборона фото- і відеозйомки під час виступу. І це в епоху смартфонів! Однак менеджмент зірки зауважує: якщо під час концерту артистка помітить зйомку, то вона має право перервати виступ без повернення гонорару.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Найсексуальніші зірки у банних халатах (Фото)
Мегахіт корейської групи, який передивились 120 млн людей

Опубліковано 23:30, 02.09.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/28175naviszo-lobodi-konyak-i-12-par-shkarpetok.html

 друкувати

закрити