Глянець / Фішки / "Я товста!": Оля Цибульська різко прокоментувала чутки про другу вагітність (ФОТО)

14:30, 31.01.2018

 друкувати

закрити
Співачка Оля Цибульська для своїх шанувальників - суцільна загадка. Вона приховує від них коханого, з яким одружилася чи не десять років тому, не показує обличчя 3-річного сина, тож навколо зірки більше чуток та домислів, ніж правди.

Днями шанувальники впевнено заявили - Оля вагітна вдруге, зробивши такий висновок по кількох світлинах зірки у мережі. Оля вирішила прокоментувати такі заяви, опублікувавши "вагітну" фотографію та жартівливо заявивши - вона не вагітна, вона товста!

"Сьогодні в черговий раз мене "розсекретили". Виявляється, вагітність можна визначити по фото в Instagram, навіть якщо в кадрі тільки нога! А по селфі взагалі можна дізнатися стать майбутньої дитини! У недавньому інтерв'ю журналістка запитала, на якому я терміні і як назву малюка, а колега після зйомок порадила хорошого акушера. Тому я не бачу більше сенсу приховувати і вирішила зробити сенсаційну заяву - я не вагітна, я товста!!! Новорічні свята, тазик олів'є і мамині голубці - ось причина ваших підозр. Обіцяю, що скоро повернуся в звичні розміри і можливо навіть наважуся продемонструвати свої форми у відвертій фотосесії", - заявила зірка.

7236_oao.jpg (41.66 Kb)

Опубліковано 14:30, 31.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/25358ya-tovsta-olya-cibulska-rizko-prokomentuvala-chutki-pro-drugu-vagitnist-foto.html

 друкувати

закрити