Глянець / Фішки / Вагітна Яна Глущенко з чоловіком знялась у ніжній фотосесії для глянцю

17:00, 03.10.2017

 друкувати

закрити
Зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко і її коханий, продюсер Олег Збаращук ось-ось стануть батьками, тож напередодні пологів пара знялась у ніжній, домашній фотосесії для українського глянцю, розповівши про свої плани та очікування.

Так, зокрема Яна одразу заявила, що народжувати збирається в Україні: "Я свідомо прийняла це рішення. Не хочу витрачати два-три місяці за кордоном - летіти за місяць до, потім ще після пологів жити там. Чому я не можу своїй країні народити нового здорового громадянина України?! Буду народжувати у відмінній клініці і через три дні буду вже вдома".

Окрім того, Яна зізнається, що довго у декреті сидіти не хоче, але не буде надавати перевагу кар'єрі - малюк передусім. "Якщо дозволить, то буду працювати", - жартує Яна.

abc_9024-edit_opt.jpeg (40.33 Kb)

Якщо Яна переживає та читає літературу, то Олегові спокійніше: в нього є син від першого шлюбу, шестирічний Артем, який час від часу живе з парою. "Прекрасний дитина, розуміючий, чутливий хлопчик. По можливості ми буваємо в Вінниці, або він буває у нас. Як робота дозволяє, так і проводимо разом час", - розповідає Яна про стосунки з хлопчиком. Каже, що малий дуже зрадів, що у нього буде братик або сестричка і заявив, що буде всім ділитися з новонародженим.

abc_9122-edit_opt.jpeg (33.76 Kb)abc_9064-edit2_opt1.jpeg (62.72 Kb)abc_9124-edit_opt.jpeg (31.85 Kb)

Опубліковано 17:00, 03.10.2017, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/23623vagitna-yana-gluszenko-z-cholovikom-znyalas-u-nizhnii-fotosesii-dlya-glyancyu.html

 друкувати

закрити