Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

«Прийшла на «Холостяк», щоб гребти гроші», - переможниця проєкту Лозовицька відповіла хейтерам

Опубліковано Diana_Iliyina, 11:46, 20.03.2023.  Переглядів: 4347  Відправити другу: «Прийшла на «Холостяк», щоб гребти гроші», - переможниця проєкту Лозовицька відповіла хейтерам  Роздрукувати: «Прийшла на «Холостяк», щоб гребти гроші», - переможниця проєкту Лозовицька відповіла хейтерам

9630_image_1.jpg (31.83 Kb)

Після перемоги у шоу «Холостяк-12» Катя Лозовицька отримує чимало хейту. Зокрема, що вона використовує проєкт задля власної вигоди. Дівчина вирішила відповісти хейтерам.

У своєму інстаграм вона опублікувала новий допис, де написала свою відповідь. Катя зізналась, що їй «прилітає» за те, що вона пішла на шоу, аби потім стати блогером і отримувати за це гроші.

"Прийшла на "Холостяк", щоб стати блогером і "гребти" гроші за рекламу. Ось приблизно в такому дусі звинувачення час від часу прилітають мені в дірект. При чому є окрема категорія людей, яка не лінується на кожну співпрацю написати "реклама". Як наче хоче присоромити не зрозуміло чим", - написала Катя.

Проте сама Лозовицька своєю ціллю участі у шоу називає пошук справжнього кохання і гідного чоловіка. А її роботою основою був моделінг і таким і залишається.

"Давайте спробуємо розставити всі крапки над «і». Я не прийшла на проєкт для того, щоб стати блогером. Якби «Холостяк» подарував би мені гідного чоловіка, то мої очікування від проєкту були б виконані на всі 100%. Але маємо, що маємо. Також тоді і зараз основною моєю роботою залишається моделінг. Я не шукаю легких шляхів заробітку. Давайте відверто, ви бачили, наприклад, мій іменний гів? Ні? А знаєте чому? Бо я вважаю, що це зараз абсолютно недоречно. Хоча, чесно зізнаюсь, гонорари за таке пропонували пристойні", - додала вона.

Тому Катя не згодна з тим, що «гребе гроші», адже навіть рекламує лише те, чим справді користується.

"В рекламі немає абсолютно нічого поганого, якщо продукт якісний. При цьому, я без проблем демонструю товари та послуги різної цінової категорії, щоб кожен з вас обрав щось для себе. І знали би ви, скільком рекламодавцям щодня відмовляє мій менеджер…

Ось такий відвертий пост вийшов. Сподіваюсь, ви змогли зрозуміти мої цінності краще", - підсумувала Лозовицька.


Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...




Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відео



Новини партнерів


Цікаві новини


Інші новини



Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook




Додати на яндекс

добавить на Яндекс



Твій гороскоп