Глянець / Фішки, Шоу та передачі / "Холостячка-2" 7 випуск: перші зізнання у почуттях, гавайська вечірка та сніданок у ліжко

11:21, 30.10.2021

 друкувати

закрити
7712_ca35989cadbcd61f4b7f035454d316.jpeg (20.64 Kb)

У 7 випуску шоу "Холостячка-2" за серце Злати Огневич боролись 6 учасників. Саме вони поїхали у Одесу та жили всі під одним дахом.

Перед заселення у будинок ведучий Григорій Решетник запропонував дізнатись, хто з чоловіків має найбільше схожих вподобань у побуті зі Златою. Ним виявився Роман, який отримав кімнату, яка найближче до кімнати Холостячки.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)Несподіване побачення з Максим

Максим Тарапата вирішив не втрачати дарма часу та взяв ініціативу у свої руки. Чоловік запросив її зустріти захід сонця на безлюдному пляжі. Також учасник зізнався у своїх почуттях до Злати, сказавши, що закоханий. Вона відповіла на його слова ніжним поцілунком.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)Побачення з Романом

Роман вирішив підтримати своє реноме принца на білому коні та запропонувати Златі покататись на конях вздовж морського узбережжя. Проте виявилось, що у дівчини негативні спогади, адже на зйомках кліпу вона звалилась з коня. Тому їй не сподобалось таке заняття та вона очікувала, що чоловік зрозуміє її та запропонує проте прогулятись, але він все ж вмовив її сісти у сідло. Огневич була здивована поведінкою Романа та розчарована його прийомом вмовлянь та м’якої сили. Тому спілкування між парою було напруженим.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Хол💍стяк & Холостячка (@holostyakstb)Сюрприз від чоловіків для Злати

Григорій Решетник запропонував учасникам залишити сюрпризи для Злати у її кімнаті. Максим подарував їй солодощі та смузі. Андрій Хвєткєвіч - свій фотоапарат. Андрій Задворний - книжку "Дюна". Олег презентував купальник. А Дмитро вирішив обхитрити всіх та подарунком зробив квіти та себе. Таке його рішення було шоком для Холостячки. І на індивідуальному спілкування він розгубився та не зміг пояснити свої емоції та дії.

Побачення з Олегом та Дмитром

Олег та Дмитро влаштували Златі побачення у вигляді катання на воді - віндсерфінг. Дмитро та Злата змогли одразу стати на дошку, тому поспілкувались. А от Олегу це не вдавалось, однак падіннями він смішив Злату.

Згодом вони перемістились на гідроскутери. Дмитро вирішив не ховати своїх почуттів та вдруге поцілував Холостячку. Олегу знову не пощастило, адже його скутер зламався і він пропустив частину побачення.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Телеканал СТБ (@stbua)Сніданок у ліжко від Максима

Максим знову опередив своїх суперників та здивував Злату сніданком у ліжко. Він підготував омлет, сир, фрукти та гуакамоле для ранку зірки. Така турбота підкорила Холостячку, яка відмітила ініціативність учасника та вона подякувала йому за все рідними поцілунками.

Проте конкуренти Максима були обурені його вчинком. Адже вони хотіли запросити Злату на сніданок. Героїня таки спустилась до решти учасників, але атмосфера була напруженою.

Побачення з Андрієм Задворний

Андрій та Злата поїхали за рибою, яку мали приготувати на вечерю. Чоловік торгувався з рибалкою та смішив зірку. Також учасник згадав вчинок Максима та розповів, що він ревнує Огневич до інших, адже закоханий у неї.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Телеканал СТБ (@stbua)Гавайська вечірка

Учасники вирішили організувати гавайську вечірку у будинку. Дмитро та Злата готували піцу. Процес дуже зблизив їх та подарував нові емоції.

Олег запропонував Огневич майстер-клас з приготування коктейлів. Андрій Хвєткєвіч організував конкурс пародій. А Григорій Решетник вирішив додати вогнику вечору, адже сказав чоловікам висловити свої претензії до Злати. Дмитро зізнався, що йому недовподоби, що вона дивиться на нього так само, як на всіх інших учасників. Але Огневич вирішила не виправдовуватись за своїми вчинки.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Телеканал СТБ (@stbua)Церемонія троянд

Цього тижня Злата вирішила попрощатись з одним учасником. Ним став Роман Васильєв.

Опубліковано 11:21, 30.10.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/40409holostyachka.html

 друкувати

закрити