Глянець / Фішки, Шоу та передачі / Стала відома дата прем’єри нового сезону шоу "Світ навиворіт"

11:49, 22.10.2021

 друкувати

закрити
25_79d_36801888_425427567862892_3180242838226993152_n1.jpg (32.79 Kb)

Нещодавно український телеведучий Дмитро Комаров розповів подробиці нового сезону шоу "Світ навиворіт". Чоловік розсекретив, що він буде присвячений новій країні - Еквадору.

Зараз же стала відома дата прем’єри нового сезону. Перший випуск глядачі телеканалу 1+1 побачать 30 жовтня о 18:30.Також до знімальної команди долучився новий учасник - оператор Олександр Шилов.

"Світ навиворіт" змінюється, росте і розвивається. У кожному сезоні ми ставимо собі нову планку, щоб дивувати глядачів все більше і більше - не лише сюжетами, але і якістю матеріалу. Наш досвід у проєкті "Мандруй Україною", який знімали два оператори, виявився дуже успішним. І ми вирішили - а чому б і ні? Треба спробувати знімати весь Еквадор в такому ж складі. Це дозволило зняти те, що неможливо зняти удвох. Уявіть: відбувається якесь свято, активний і дуже динамічний захід, все на бігу. Дмитрієв не відходить від мене ні на крок - я весь час коментую те, що відбувається на камеру. Щоб зняти атмосферу - він відволікається від роботи зі мною, або я сам знімаю другою камерою. А ще ж треба знімати дроном або показати атмосферу країни. У цьому випадку другий оператор необхідний - поки ми з Сашею робимо репортаж, він може літати квадрокоптером і знімати те, що відбувається навколо. Так глядач побачить і дізнається набагато більше, і ми не втратимо важливі деталі", - розповів Дмитро.

"Ми завжди знімали на одну камеру - в цьому маса плюсів. Але є і важлива особливість - я не можу одночасно знімати і Діму, і те, що відбувається навколо. Неможливо осягнути неосяжне. Коли є партнер, який завжди підстрахує, зніме атмосферу навколо і дозволить мені в найважливіший момент сконцентруватися на роботі з Дімою, не відволікаючись, наприклад, на дрон - це лише покращує роботу. Так ми можемо знімати ще крутіше", - додав він.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)


Опубліковано 11:49, 22.10.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/40327stala-vidoma-data-premeri-novogo-sezonu-shou-svit-navivorit.html

 друкувати

закрити