Глянець / Фішки, Шоу та передачі / Олексій Суровцев прокоментував свій виліт з "Танців з зірками"

14:29, 30.09.2021

 друкувати

закрити
8565_gnnshdp0himntaedddamui1rrdgewrwth9w1yi3c.jpeg (26.14 Kb)

Український актор Олексій Суровцев був учасником п’ятого сезону шоу "Танці з зірками". Його партнеркою була відома танцівниця Марія Колосова. Проте пара покинула проект у четвертому ефірі.

Після повідомлення про виліт з програми учасник сухо прокоментував ситуацію та подякував всім.

Однак у своєму Інстаграм Олексій поділився більш обширним коментарем через декілька днів після четвертого випуску. Чоловік розповів, що незадоволений собою, адже міг показати кращий результат. Однак він не згоден з оцінюванням суддей.

"Шоу, в яке я хотів потрапити для мене закінчилося, практично не розпочавшись. Засмутився? Швидше розчарувався, бо уявляв всю внутрішню роботу зовсім інакше. Задоволений собою? Ні, як завжди незадоволений і знаю, що міг краще і далі завжди би показував прогрес. Чи згоден я з результатом? Танцював я точно не гірше за всіх, чому такі оцінки були у суддів для нашої пари щодо інших пар? Не зрозуміло", – прокоментував виліт Олексій Суровцев.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Суровцев Алексей (@surovtsev.alexei)Партнерка актора Марія Колосова на своїй сторінці також поділилась коментарем про виліт з шоу. Вона подякувала за підтримку та була вдячна усім учасникам шоу.

"Друзі, дякую всім за вашу підтримку. Це був наш останній танець на цьому проєкті. І я вважаю, що це був наш найкращий танець за весь 4 ефір… Спасибі всім учасникам цього шоу, ви всі прекрасні. Яка класна атмосфера пануватиме за лаштунками це шоу. Ви – любов", – написала вона.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Маша (@kolosovaaaa)


Опубліковано 14:29, 30.09.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/40067oleksii-surovcev-prokomentuvav-svii-vilit-z-tanciv-z-zirkami.html

 друкувати

закрити