Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

"Танці з зірками": як створювався номер про пам’ять Григорія Чапкіса

Опубліковано Diana_Iliyina, 15:16, 20.09.2021.  Переглядів: 707  Відправити другу:   Роздрукувати:

8329_44eba8eba588ffb3314425c5190406be_665x442.jpg (41.7 Kb)

У червні 2021 року легендарний хореограф та суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс помер. У чоловіка було ускладнення від перенесеної пневмонії.

У третьому випуску танцювального проекту творці шоу вирішили присвятити йому тематичний номер. Три покоління танцюристів виконали на паркеті віденський вальс. І після танцю до них приєднався Григорій Чапкіс. Чоловік пройшовся по коридору з хореографів. Увесь зал йому аплодував та сумно спостерігав за його появою.

Номер-триб‘ют був створений завдяки новітнім технологіям.

"Ідея цього номера народилася задовго до початку сезону. Номер-триб'ют ми хотіли зробити в ефірі «Рік, який змінив наше життя», тому що цей рік змінив життя нашого проекту. І ми вирішили не просто зробити танцювальний номер, а поєднати його з інноваціями, тому що Григорій Миколайович, не дивлячись на свій елегантний вік, був дуже сучасною людиною — відкритим до всього нового. Саме тому глядач побачить щось інноваційне для нашого ринку і для нашої країни, а саме: певну голограму Григорія Миколайовича, який таким чином з'явиться на паркеті в останній раз.

Наша ідея увійшла в стадію розробки ще до початку старту проекту, тому що це великий процес, що вимагає залучення наших дизайнерів, конкретно Миколи Алтухова як головного дизайнера каналу, маркетологів, сценаристів і хореографів, тобто більшої частини всієї команди", - додав Володимир Завадюк.За основу номеру було взято з виступу у 2019 році - номеру відкриття нового сезону.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп