Глянець / Фішки, Шоу та передачі / Другий випуск шоу "Співають всі!": виступ Меладзе, хто здобув 100 балів та зміна правил Могилевською

17:28, 29.08.2021

 друкувати

закрити
6898_6128ac71d3eef_.jpeg (25.67 Kb)

Минулої суботи на українському телебаченні відбулась прем’єра масштабного вокального шоу "Співають всі!". Двоє учасників змогли підняти на ноги своїм співом якомога більше членів зіркової сотні та потрапили у фінал. Ними стали Валентин Мушинський та Олена Жигарєва.

Цього тижня на суддей чекають нові конкурсанти та випробування щодо важкого вибору. Допомагатиме сотні з цим зірковий гість - Валерій Меладзе. Саме він запалив сцену першим своїм хітом "Салют, Вера!".

Другий випуск проекту подарував нових фаворитів, які підкорили суддей та глядачів.

Вже на старті епізоду Микола Бобрик отримав 93 бали. Чоловік став одним з претендентів на місце у фіналі.

Та його результат змогла перевершити 38-річна Тетяна Кісільова. Вона є викладачкою у музичній школі Житомира. Дівчина здобула 95 балів, а на її виступ навіть піднялась Анастасія Приходько, яка до того критикувала або не вставала на виконанні інших учасників.

Проте у другому випуску знайшовся рекордсмен - Муаяд Абдельрахім. 16-річний одесит, який розчулив усіх піснею Скрябіна "Люди, як кораблі". За чуттєве виконання судді дали йому 100 балів та разом з хлопцем не стримувати сліз.

Муаяд автоматично став фіналістом, а за друге місце мали боротись Тетяна Кісільова та Микола Бобрик, які здобули найбільше балів. Однак капітан зіркової сотні Наталя Могилевська змінила хід подій та додала третього учасника у протистояння - Василя Демчука. Та хлопець її не підвів. Своїм виконанням хіта Hozier "Take Me To Church", він здобув 97 балів та потрапив у фінал.

Його суперники тримати менше оцінок суддей та покинули проект. Тетяна Кісільова заспівала Baby I'm Crazy Олі Рокбергера, та майже наблизилась до Василя зі своїми 95 балами. А Микола Бобрик без шансів поступився, виконанням пісні "Край" Миколи Мозгового, за яку здобув 54 бали.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Офіційна сторінка Співають всі (@spivayut_vsi)


Опубліковано 17:28, 29.08.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka-show/39676drugii-vipusk-shou-spivayut-vsi.html

 друкувати

закрити