Глянець / Діти та сім'я / Принц Гаррі назвав причини їх з Меган рішення покинути королівську сім'ю

21:00, 20.01.2020

 друкувати

закрити
4645_5eb1124bdf77110c828f1ff378f8068b_ce_2333x1555x0x0_cropped_740x3_fittedblur_xpldtosz.jpg (24.06 Kb)

Це перша офіційна заява принца Гаррі після відмови від звання членів королівської сім'ї. Нагадаємо, Меган Маркл і принц Гаррі в Instagram заявили, що вони складають з себе королівські повноваження і більше не будуть представляти королівську сім'ю на офіційних заходах. За словами герцога і герцогині Сассекських, вони планують стати фінансово незалежними і жити на гроші, які зароблять самі, в Великобританії і США. І тільки зараз Гаррі вирішив пояснити, чому вони прийняли таке рішення.

На приватній вечері в Лондоні для його благодійної організації Sentebale герцог зізнався, що йому сумно через ситуацію, що склалася, але це саме він прийняв рішення відмовитися від королівських обов'язків, і що Великобританія назавжди залишиться будинком для нього.

«Я хочу, щоб ви почули від мене правди стільки, скільки я можу розповісти - не як принц або герцог, а як Гаррі, той самий чоловік, за яким спостерігали багато з вас останні 35 років. Великобританія - мій будинок і місце, яке я люблю. Це ніколи не зміниться. Я також знаю, що ви знали мене досить добре за всі ці роки, щоб повірити, що жінка, яку я вибрав в якості своєї дружини, дотримується тих же цінностей, що і я. Рішення, яке я прийняв для моєї дружини і мене, щоб зробити крок назад, було нелегким. Кілька місяців велися переговори. І я знаю, що не до кінця розумів, правильно це чи ні, але іншого варіанту дійсно не було. Я хочу прояснити, що ми не йдемо від вас. Ми сподівалися і надалі служити Королеві, Співдружності і моїм військовим асоціаціям, але без державного фінансування. На жаль, це було неможливо. Я прийняв це, знаючи, що це не змінить того, ким я є або наскільки я прихильний. Я сподіваюся, що це допоможе вам зрозуміти, до чого це призвело, що я усунув свою сім'ю від всього, що я коли-небудь знав. Я роблю крок вперед до того, що, як я сподіваюся, може стати більш мирним життям», - зізнався Гаррі.

Опубліковано 21:00, 20.01.2020, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/33516princ-garri-nazvav-prichini-ih-z-megan-rishennya-pokinuti-korolivsku-simyu.html

 друкувати

закрити