Глянець / Діти та сім'я / Влад Соколовський сам натякав на зради Риті Дакоті

00:30, 30.08.2018

 друкувати

закрити
У мережі тільки й розмов про розлучення 28-річної Ріти Дакоти і 26-річного Влада Соколовського, а все тому що співак постійно зраджував своїй дружині.

8047_745f91e66c7cacdbce3a65eb80def9a0.png (459.09 Kb)

А тепер в мережі з'являються нові подробиці. Невідома дівчина розповіла про поведінку співака під час відпочинку з дружиною в Чорногорії минулого року.

«Відпочивали в минулому році в Будві, ходили в закритий Біч Клаб. У них компанія була велика, а ми були навпроти, через басейн. Так ось помітили, що Влад постійно бігає в туалет. Тим часом туди пішов і мій чоловік. Штовхає він перші-ліпші двері, а там стоїть спиною Влад, а його задовольняє якась мадам. Хоча вона взагалі в іншій компанії була, з сербами якимись відпочивала, і теж з хлопцем. А потім з'явилося її селфі з Ритою і Владом», - наводить слова дівчини портал «Старх».

Тепер фоловери виявили, що Влад сам розповідав про цю історію в Instagram. І ми не жартуємо.

«Так забавно спостерігати, як люди реагують на живіт моєї дружини... Особливо смішно спостерігати за мужиками, які спочатку дивляться на неї, як на об'єкт бажання, а потім бачачи після інших принад живіт, їх погляд стає настільки розгубленим, ніби хтось застукав їх в випадково незакритій кабінці туалету, без трусів в розпал «найважливішого» заняття».

Схоже, Рита не зрозуміла натяків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чоловік Ані Лорак переїхав до своєї коханки
Колишній хлопець Насті Івлєєвої розповів всю правду про ведучу

Опубліковано 00:30, 30.08.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/28134vlad-sokolovskii-sam-natyakav-na-zradi-riti-dakoti.html

 друкувати

закрити