Глянець / Діти та сім'я / Вагітна Лілія Ребрик розповіла, як донька "намріяла" поповнення у родині (ФОТО)

12:30, 31.01.2018

 друкувати

закрити
Відома актриса та телеведуча Лілія Ребрик зовсім скоро вдруге стане матусею. Під час другої вагітності зірка не полишила роботу на телеканалі у шоу "Ранок з Україною", втім, обмежила роботу у театрі, тож тепер має більше часу для коханого Андрія Дикого та доньки Діани і розповідає шанувальникам цікаві історії, зокрема те, як її донька "намріяла" сестричку чи братика.

"Чи вірите Ви в знаки долі? Десь півтора роки тому ми всією нашою Дикою сімейкою подивилися в кінотеатрі мультфільм «Лелеки». Пам’ятаєте, йшов такий?.. дуже добрий і прекрасний мультик про справжнє покликання Лелек доставляти діточок в родини, де на них дійсно чекають. Знаючи про потаємне бажання Діани, щоб в неї з'явилася сестричка чи братик, ми з чоловіком @andrii_dykyi тільки дивилися одне на одного під час перегляду, усміхалися і понизували плечима). Розуміли, що ввечері на нас чекає серйозна розмова від Діани з проханням подарувати їй щастя стати Старшою сестрою. Ми прийшли додому, і Діана дуже по-дорослому каже: "Дайте мені аркуш паперу й ручку, я хочу написати Лелеці листа". І написала: "ЛЕЛЕКА, Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ!" І все... І поклала на підвіконня, щоб Лелека побачила і забрала того листа. Це було дуже зворушливо, і не по-дитячому глибоко", - ділиться Лілія.

Цікаво, що зірка ще не розповіла шанувальникам, хто ж з'явиться у родині, залишаючи це таємницею до пологів.

5345_dik.jpg (79.15 Kb)

Опубліковано 12:30, 31.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/25357vagitna-liliya-rebrik-rozpovila-yak-donka-namriyala-popovnennya-u-rodini-foto.html

 друкувати

закрити