Глянець / Діти та сім'я / Як влаштувати романтичний вечір з коханою

11:36, 02.01.2018

 друкувати

закрити
Зараз ми ретельно сплануємо романтичну вечерю.

3922_coffee.jpg (40.87 Kb)

Рано чи пізно будь-яка сімейна ідилія обростає рутиною обов'язків. Коли дуже багато "потрібно" переважає "хочу". І тоді чимраз менше часу залишається для вас двох. У щоденній метушні ви вранці роз'їжджаєтеся по роботах, зрідка телефонуючи одне одному або переписуючись у соціальних мережах. Якщо маєте дитину, тоді її потрібно забрати зі школи або дитячого садка, що автоматично означає шалені перегони під час обідньої перерви. Потім ви знову поспішаєте на роботу, а додому повертаєтеся не раніше сьомої години вечора. Далі потрібно повечеряти, зробити з малим уроки, побавитися, а далі годинник вже показує десяту вечора, тож потрібно класти в ліжко дитину. Знайома ситуація? Варто її виправляти!

Якщо ваші стосунки будуються саме так, тоді іскра пристрасті неминуче згасатиме. Щоб цього не сталося, потрібно періодично підживляти її тією романтикою, на котру були багатими ваші перші побачення. Пам'ятаєте, як серце вистрибувало із грудей? Як ви по десять разів користувалися жувальною гумкою заради ідеально чистого подиху? Саме для цього і потрібно організувати вдома романтичну вечерю. Коли ви маєте дитину, то на один день її можна відправити до якоїсь із бабусь, а самим творити красу. Традиційно романтична вечеря асоціюється з ароматичними свічками, тому можна їх придбати і запалити, попередньо загасивши світло.

Варто також подбати про каву, адже не просто так саме такою невинною пропозицією і розпочинаються всі стосунки. Для такого випадку кава мусить бути дуже хорошою, тож обрати її можна за цим посиланням ambassador.cafe/kofe.html. Буває таке, що від хвилювання нам багато чого вилітає з голови. Якщо ви забули купити каву, тоді можна замовити її доставку за адресою ambassador.cafe/b2b. Приємний смак і чарівний аромат дозволять вам думками перенестися у сам початок вашого знайомства, коли звичайний поцілунок був верхом блаженства.

Ще вам буде однозначно потрібне хороше вино, а от біле чи червоне має вам підказати досвід і хороше знання своєї другої половинки. В ідеалі в таких випадках до столу подають м'ясо, але не буде нічого страшного, якщо ви оберете фрукти або якісні десерти. Під час розмови було б добре увімкнути легеньку романтичну музику, а після першого тамування голоду запросити свою кохану на танець. І хай це буде просто кімната у панельному будинку, але сутінки у квартирі, красива пісня, ароматні свічки і випите вино дозволять вам сповна насолодитися моментом. Звісно, романтична вечеря не завершується власне їжею, але тут ви вже маєте повну волю для імпровізації. І нехай все буде добре!

Опубліковано 11:36, 02.01.2018, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/24852yak-vlashtuvati-romantichnii-vechir-z-kohanoyu.html

 друкувати

закрити