Глянець / Діти та сім'я / Могилевська прокоментувала свою вагітність (ФОТО)

08:10, 15.04.2014

 друкувати

закрити
Відома українська співачка Наталя Могилевська, нарешті порушила свою мовчанку та дала відверте інтерв`ю українському глянцю, у якому розповіла про своє творче та особисте життя:

2161ba1-dsc4689.jpg

У нас з ним на диво багато спільного. Я, наприклад, раніше і не підозрювала, що Ектор чудово співає, вміє танцювати, добре малює. Він долучив мене до малювання. Він уміє дивувати, особливо коли буквально за п'ять хвилин полагодив розетку в моєму будинку, поки чекав, коли я закінчу зачіску", - поділилася співачка подробицями своїх стосунків із Ектором Хіменесом-Браво.

3d75b2e-dsc8801.jpg

Прокоментувала Наталя і своє материнство: "Насправді, на той момент я не почувалася готовою народити дитину і повністю присвятити себе сім'ї. Напевно, я йду за європейським варіантом - задумаюся про дитину після сорока. Мені все ще цікаво жити роботою і сценою. "Просто ми багато років жили радянськими стереотипами - потрібно рано вийти заміж, народити дитину і присвятити всю себе сім'ї, а в 50 вже спокійно піти на пенсію. Я ж планую тільки в 60 зробити першу пластичну операцію перед черговим ювілейним сольником. Адже людина, яка не курить, займається йогою, живе впорядковано, має бути повна сил довгі роки", - переконана зірка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Могилевська справді вагітна! (ФОТО)

2d65196-dsc9453.jpg

Фото: VIVA

Опубліковано 08:10, 15.04.2014, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity/10723mogilevska-prokomentuvala-svoyu-vagitnist-foto.html

 друкувати

закрити