Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Ігор Пустовіт зізнався, скільки сплачує аліментів Саші Бо для спільних дітей

Опубліковано Diana_Iliyina, 12:33, 30.09.2022.  Переглядів: 678  Відправити другу: Ігор Пустовіт зізнався, скільки сплачує аліментів Саші Бо для спільних дітей  Роздрукувати: Ігор Пустовіт зізнався, скільки сплачує аліментів Саші Бо для спільних дітей

2172_37e8221719806a430bdfadd28ac85207.jpeg (37.27 Kb)

Після гучного та скандального розриву шлюбу блогерів Ігоря Пустовіта та Саші Бо, чоловік зізнався що нарешті їм вдалось з екс-дружиноб владнати питання виховання спільних дітей. Заради дітей Саша пішла на компроміс, тому Ігор може бачитись з ними частіше і проводити більше часу.

"Найголовніше, що ми з колишньою дружиною дійшли спільного знаменника. Ми спілкується виключно стосовно дітей. Я дітей бачу значно частіше",– поділився Пустовіт.

Також він додав, що звичайно сплачує еліменти, бо на його думку так повинен робити кожен батько, який хоче приймати участь у житті своїх дітей.

"Я оплачую частково школу. Ми оплачуємо спільно всі рахунки. У нас двоє дітей - є школа, є садочок. Є аліменти. Я і не відмовлявся від аліментів", - сказав він.

У місяць він сплачує 20 тисяч і додатково забирає дітей до себе на деякий час погостювати.

"Я вважаю, що тисяч 20 на якісь такі потреби цілком достатньо. Можливо, треба більше. Є ж моменти, наприклад, коли діти в мене. Я їх забираю на тиждень, мені ж ніхто не сплачує аліменти. Тобто це мої рахунки, я все сплачую. Я вважаю, ми в цьому плані дійшли досить чудової спільної згоди. По договору, звісно ж", - додав блогер.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп