Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Анна Саліванчук поскаржилась на медиків в Прикарпатті

02:26, 09.08.2022

 друкувати

закрити
7320_plulzmrp1hnxwj1y1jinobbzhdxzcpn03d8a3c.png (22.5 Kb)

Українська акторка Ганна Саліванчук разом з родиною відпочиває у Карпатах. Проте з сином зірки трапився неприємний інцидент.

Хлопчик під час відпочинку впав на металеву пластину, яка була незахищена і поранив коліно.

0996_photo_2022-08-08_21-36-47.jpg (119.16 Kb)

Ганна звернулась до лікарів, однак ті відмовили їй у безкоштовного огляді, а оголосили за нього ціну - 3500 грн. Тому зірка викликала швидку.

Медики сказали Саліванчук, що найближча лікаря знаходиться у Яремче. Там зможуть викликати лікаря, який зможе накласти шви хлопчику. Але він не буде цього робити, якщо син зірки буде плакати.

Коли Ганна зустрілась з медиком, то була обурена його станом та поведінкою. Чоловік лякав маленького Гліба, замість того щоб заспокоїти.

"Я можу лише здогадуватися, але мені здається, що він був напідпитку. Лікар починає дивитися на ногу, знімати пластир, а малий плаче. Лікар каже: "Якщо він буде плакати, то їдьте до Івано-Франківська і під загальним наркозом зашивайте коліно". Я домовляюся з Глібом, заспокоюю його, він всеодно плаче, кажу: "Не хвилюйся, зараз буде не боляче, нічого страшного не будуть робити. Лікар повертається і каже: "Не брешіть своїй дитині. Я зараз буду шити. Так, Глібе, зараз голка зайде тобі в коліно і буде зашивати", – розповіла Анна.

Проте коліно хлопчику все ж зашили. А дізнаватись, як доглядати за швами лікар порекомендував Ганні в іншого спеціаліста.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ann Salivanchyk (@salivanchuk.anna)


Опубліковано 02:26, 09.08.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/43273anna-salivanchuk-poskarzhilas-na-medikiv-v-prikarpatti.html

 друкувати

закрити