Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Ходив у військкомат, - Сумська зізналась, чи буде її чоловік захищати Україну

18:15, 07.08.2022

 друкувати

закрити
2622_y8vih5ljqfmpw9fejoq9fvuniqdzr6nddm61xcek.png (34.51 Kb)

Українська акторка Ольга Сумська разом з чоловіком Віталієм Борисюком перебувають в Україні. Чоловік має менше 60 років, тому не може виїхати з країни.

У новому інтерв’ю артистка розповіла про плани коханого. 59-річний Віталій ще у перші тижні повномасштабної війни пішов у військкомат.

"Він ходив до військкомату, як і всі військові, які зобов'язані це зробити. На той час, коли він прийшов, це було якраз, почалася війна, за два тижні він пішов до військкомату. Сказали, що поки що не на часі, тому що сьогодні ми беремо військових. Звісно, він на готові. На той страшний час ті чоловіки, які залишились у нас в будинку в нашому мікрорайоні, вони боронили. Хоча і не тероборона, але вони були корисні. І привезти якусь нагальну гуманітарну допомогу, просто стежити за подвір'ям", - сказала Сумська.


Ольга додала, що її чоловік вміє поводитися зі зброєю, тому, якщо йому скажуть, то піде на війну:

"Тоді у військкоматі йому сказали, що поки що ми вам не даємо згоди, бо спочатку йдуть військові, люди, які навчалися цій професії, а Віталій актор. Звісно, він спортивна людина і володіє зброєю. Якщо треба буде, то звісно, що відгукнеться", - сказала Сумська.


Опубліковано 18:15, 07.08.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/43262hodiv-u-viiskkomat-sumska-ziznalas-chi-bude-ii-cholovik-zahiszati-ukrainu.html

 друкувати

закрити